Inżynier Chemik - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z Łodzi działającej na skalę miedzynarodową poszukujemy:

Inżynier ChemikMiejsce pracy: Łódź

Zadania :

  • współpraca z laboratorium badawczym i prowadzenie bazy badań laboratoryjnych,
  • współpraca z dostawcami w zakresie bezpieczeństwa materiałów/surowców użytych w produkcji,
  • czynny udział w przygotowywaniu oznakowań produktów zgodnie z wymogami unijnymi,
  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej ,
  • przygotowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur w organizacji

Wymagania :

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne/biotechnologiczne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość  pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność i systematyczność,
  • sumienne podejście do powierzonych zadań.

Oferujemy :

  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pracownicze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.