Michael Page Michael Page

Inżynier Budowy

Osoba na stanowisku Inżyniera Budowy będzie odpowiedzialna m. in. za wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych, a także za kontrolę poprawności wykonywania robót.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska specjalizująca się w branży mieszkaniowej.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
  • Kontrola poprawności wykonywania robót
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców
  • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad
  • Wiedza z zakresu obmiarowania
  • Znajomość procesu budowlanego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość przepisów BHP

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page