Inżynier Budowy

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku Inżyniera Budowy będzie odpowiedzialna m. in. za wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych, a także za kontrolę poprawności wykonywania robót.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska specjalizująca się w branży mieszkaniowej.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
  • Kontrola poprawności wykonywania robót
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców
  • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad
  • Wiedza z zakresu obmiarowania
  • Znajomość procesu budowlanego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość przepisów BHP

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie