Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Opis stanowiska pracy

Firma MIWRO z branży teletechnicznej i energetycznej poszukuje Inżyniera Budowy do prowadzenia budowy na terenie województwa dolnośląskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy

• Nadzorowanie pracy podległych pracowników, sprzętu

• Wykonywanie obmiarów

• Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

• Rozliczanie wykonanej inwestycji – rozliczenia ilościowe, obmiary

• Bieżące raportowanie wykonywanych zadań

• Kontakty z inwestorem

• Realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy

Wymagania

Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach budowlanych przy budowie zewnętrznych linii teletechnicznych lub energetycznych oraz wykształcenie kierunkowe elektryczne.

Wymagane wykształcenie: wyższe,miń średnie techniczne

Wymagane umiejętności: znajomość programu AutoCAD, Office, prawo jazdy kat. B,

Wynagrodzenie: do negocjacji

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o prace w renomowanej firmie z branży energetycznej i teletechnicznej.

• Możliwość współpracy z liderami branży budowlanej oraz inwestorami publicznymi.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• szkolenia i możliwości rozwoju.

• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy).

Firma MIWRO zajmuje się fachowym wykonawstwem robót telekomunikacyjnych i... energetycznych oraz kompleksowymi usługami ogólnobudowlanymi.
Działa na rynku od marca 2006 roku.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria