Opis stanowiska pracy

• nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych;

• udział w procesie wyboru podwykonawców, kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną;

• koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;

• przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi;

• opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków;

• współpraca przy przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej obiektu budowlanego;

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe - inżynier budownictwa;

• doświadczenie zawodowe – min. 2 lat;

• znajomość prawa budowlanego w praktyce;

• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, doskonała organizacja pracy, fachowość, systematyczność oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność;

• prawo jazdy kat. B;

• znajomość programu AutoCAD;

• dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny;

• własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

• atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do obowiązków i niezbędne narzędzia pracy;

• pracę w międzynarodowym środowisku;

• perspektywę doskonalenia i rozwoju kompetencji zawodowych;

• umowę o pracę – po umowie na okres próbny lub inną formę zatrudnienia – do uzgodnienia;

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”

Prezentacja firmy

Firma Gem Technology Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę i realiza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie