Klient InfoPraca

Firma Deweloperska z Łomianek poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko INŻYNIER BUDOWY do pracy na budowach realizowanych przez Spółkę (budownictwo wielorodzinne) na terenie Władysławowa i Jastrzębiej Góry.

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Władysławowo, Jastrzębia Góra

Zakres obowiązków:

  • bieżąca koordynacja robót budowlanych z Podwykonawcami
  • przygotowanie dokumentacji formalnych i technicznych na każdym etapie budowy
  • organizacja i prowadzenie robót budowlanych pod okiem kierownika budowy zgodnie z przekazaną dokumentacją
  • odbiory techniczne robót budowlanych
  • prowadzenie dziennika przeglądów, betonowań itp.
  • sporządzanie harmonogramów robót oraz protokołów rzeczowo-finansowych
  • przygotowywaniu umów, zleceń
  • udział w komisyjnych odbiorach technicznych, sporządzanie dokumentacji odbiorowej
  • przekazywanie lokali Klientom
  • zamawianie materiałów budowlanych we współpracy z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • sporządzanie zapytań ofertowych
  • koordynacja robót wykończeniowych lokali mieszkalnych „pod klucz”

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w w/w zagadnieniach
  • znajomość technologii materiałowej obecnie stosowanej przy realizacji budynków mieszkalnych
  • obsługa programu Autocad oraz pakietu Office
  • znajomość przepisów z zakresu przepisów budowlanych (PB, WT, PN)

Miejsce pracy:

  • Władysławowo, Jastrzębia Góra

 Ilość wakatów:

  • 1

Okres zatrudnienia/kontraktu:

  • Firma zatrudni osobę na dłuższy okres

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę lub umowa o współpracy (działalność gospodarcza)
  • CV prosimy przesyłać w postaci załącznika do odpowiedzi na ogłoszeniu na portalu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.