Inżynier budowy

UNIBEP S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych w Unibep na stanowisku:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,
  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,
  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad,
  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom.

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane,
  • masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub pracę na stanowisku inżyniera budowy,
  • posługujesz się płynnie w programie MS Exel oraz AutoCad,
  • jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem.

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy