Opis stanowiska pracy

VEROL Sp. z o.o. to nowoczesna firma, której celem jest oferowanie wysokiej jakości usług budowlanych. Wykonujemy obiekty kubaturowe, projekty infrastrukturalne oraz obiekty użyteczności publicznej. Spółka pełni funkcję generalnego wykonawcy konstrukcji żelbetonowych.

Towarzyszy nam nieustanna troska o zachowanie jak najwyższych standardów jakości wykonywanych przez nas usług. Stawiamy na dialog z klientem oraz poszanowanie środowiska naturalnego, a także nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, dzięki której możemy w pełni rzetelnie i bezkompromisowo spełniać oczekiwania naszych klientów.

Wyróżniamy się dbałością o szczegóły i kompleksowym podejściem do powierzonych nam zadań.

INŻYNIER BUDOWY

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • obsługa projektów w Skandynawii: Szwecja, Dania, Norwegia,
  • uczestnictwo w regularnych naradach,
  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,
  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
  • opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków,
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria lądowa, budownictwo),
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe minimum 10 lat z czego minimum 3 kontrakty zagraniczne.
  • znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat.B
  • biegła znajomość języka angielskiego branżowego w mowie i piśmie,
  • gotowość do pracy na terenie UE

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość zdobycia cennego międzynarodowego doświadczenia zawodowego,
  • wynagrodzenie 15 000-22 000 tyś. netto adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

VEROL Sp. z o.o. <br/>VEROL Sp. z o.o. to nowoczesna firma, której celem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis