Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe w specjalności budowlanej/pokrewnej lub student ostatni rok studiów,
- Minimum roczne doświadczenia w branży budowlanej,
- Wiedza techniczna dotycząca produktów, systemów i usług na rynku budowlanym,
- Praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,
- Znajomość programów MS Office, AutoCAD,
- Gotowość do pracy w delegacji,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Inicjatywa i motywacja do dalszego rozwoju.

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy będzie odpowiedzialna za:

- Nadzór nad wykonaniem prac przez podwykonawców, odbiór ilościowy, terminowy i jakościowy prac,
- Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy Podwykonawcami a Inwestorem
- Przygotowywanie zleceń i zamówień,
- Archiwizację dokumentów obiektu,

Oferujemy:

- Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,
- Ciekawą pracę na wielu nowoczesnych projektach budowlanych,
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stabilne zatrudnienie.

Prezentacja firmy

Firma Budowlano-Consultingowa IKA to firma, która już od 1994 roku z suk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie