Opis stanowiska pracy

Firma specjalizuje się w realizacji instalacji ciepłowniczych i gazowych. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inyżnier Budowy

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy
  • zamawianie materiałów i urządzeń
  • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • zarządzanie brydgadą 3-4 osobową

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończenia studiów na Politechnice na kierunku/wydziale Inżynierii Sanitarnej, Inżynierii Środowiska
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • gotowość do pracy na terenie Śląska

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych w specjalności Instalacyjnej
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samochód służbowy
  • wynagrodzenie podstawowe od 3.000,00 zł. - do 4.000,00 zł. netto

Prezentacja firmy

Zajmujemy się budową sieci gazowych i ciepłowniczych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca