Inżynier Budowy

building4you

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Wsparcie Kierownika Budowy;
• Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac;
• Analiza dokumentacji projektowej, przygotowywanie propozycji i wniosków w zakresie rozwiązań zamiennych;
• Poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców;
• Udział w opracowywaniu i aktualizacja harmonogramów;
• Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami / podwykonawcami oraz dostawcami we współpracy z Kierownikiem Budowy
• Organizowanie zaplecza i placu budowy;
• Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej;
• Przygotowywanie rozliczeń podwykonawców, usługodawców i dostawców
• Udział w przygotowywaniu dokumentów przekazywanych do Inwestora, Nadzoru oraz jednostek nadrzędnych.

Wymagania

• Ukończone studia techniczne potwierdzone dyplomem Inżyniera Budownictwa;
• Biegła znajomość programów: Auto - Cad, pakietu MS Office, Norma;
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
• Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, odpowiedzialność;
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
• Znajomość Prawa Budowlanego;
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

building4you sp. z o.o. sp.k. jest firmą która powstała z połączenia doś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie