INŻYNIER BUDOWY

MEGALIT

Połaniec, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem robót,
- przygotowanie logistyczne budowy,
- prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,
- organizacja i koordynacja pracy zespołu budowlanego,
- udział w czynnościach odbiorowych,
- utrzymywanie i rozwój współpracy z partnerami gospodarczymi firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (inżynieria środowiska lub pokrewne)
- umiejętność kierowania zespołem pracowników,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi komputera (MS OFFICE, Norma Pro, AUTO CAD),
- gotowość do zdobywania uprawnień,
- dobra organizacja pracy, samodzielność

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w budowaniu zewnętrznych sieci gazowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie