Opis stanowiska pracy

Firma inżynieryjna o ugruntowanej pozycji rynkowej specjalizująca się w robotach wod-kan, poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Budowy.

Siedziba firmy: Kraków

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Bezpośredni nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi
  • Kontakt i nadzór nad podwykonawcami
  • Organizację placu budowy
  • Nadzorowanie harmonogramu i kosztów realizacji inwestycji
  • Raportowanie postępu prowadzonych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Przygotowywanie specyfikacji materiałów do zamówień
  • Dbałość o należyte standardy BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy podległych pracowników
  • Znajomość programów Microsoft Office oraz AutoCad
  • Umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w doświadczonym i wykwalifikowanym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma budowlana wykonująca zmechanizowane roboty inżynieryjne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Inne