Opis stanowiska pracy

Platinium Wellness Sp. z o.o. - poszukuje zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko INŻYNIER BUDOWY.

W aplikacji proszę zawrzeć takie informacje jak: imię (imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Zakres obowiązków
- prowadzenie projektów dla generalnego wykonawcy (głównie budowa fitness klubów);
- przygotowanie do realizacji zadań inwestycyjnych;
- nadzór nad realizacją oraz budżetem prowadzonych zadań;
- kontrola nad podległymi pracownikami;
- nadzór nad podległymi pracownikami;
- współpraca z firmami podwykonawczymi.

Oferujemy:
- stabilną formę zatrudnienia,
- pracę w rozwojowym, ambitnym zespole,
- szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

- wymagane doświadczenie: minimum 1 rok,
- doświadczenie w pracach wykończeniowych - warunek konieczny
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewne);
- znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej;
- umiejętność zarządzania uczestnikami procesu budowlanego;
- umiejętność obsługi programów AutoCad oraz Excel na poziomie zaawansowanym;
- umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej;
- umiejętność prowadzenia negocjacji i rozwiązywania problemów;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- samodyscyplina i silna motywacja.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie