Opis stanowiska pracy

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacja budowy
  • analiza dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych
  • zarządzanie sprzętem i materiałami
  • dokonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • raportowanie postępu realizowanych prac
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy
  • bezpieczeństwo socjalne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad)
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca