Opis stanowiska pracy

AR Konstrukcje S.C. z siedzibą w Biskupcu poszukuje pracownika,

który dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Inżynier budowy

Opis stanowiska

  • Przygotowanie planów zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową,
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu Inwestorowi,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.,
  • Dbanie o terminową realizacja inwestycji,
  • Koordynacja prac i nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy,
  • Raportowanie z realizacji inwestycji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie lub średnie techniczne,
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość programów: MS Office, AUTOCAD lub podobnego,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem,
  • Komunikatywność
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Długoterminową współpracę.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AR Konstrukcje S.C., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AR Konstrukcje S.C. z siedzibą w Biskupcu przy ul. Chrobrego 28. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Podstawowym przedmiotem działalności spółki AR Konstrukcje SC. je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja