Opis stanowiska pracy

• Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,
• Przedmiary i obmiary robót,
• Współpraca z podwykonawcami,
• Wspomaganie pracy Kierownika budowy i Kierownika robót.
• kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
• koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
• przygotowywanie kosztorysów
• kontrola terminowości, jakości wykonywanych prac
• utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
• sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Oferujemy:
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• niezbędne narzędzia do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• praca na jednej z największych inwestycji w Polsce w Biskupicach Podgórnych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe inżynieryjne, kierunkowe budownictwo lub pokrewne
• mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
• dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz AutoCAD
• dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność
• umiejętność pracy w grupie
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel), MS Project, Auto Cad,
• Dobra organizacja pracy,
• Doświadczenie na w/ w stanowisku mile widziane.

Prezentacja firmy

B-SERVICES Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie