Opis stanowiska pracy

- współpraca z kierownikiem budowy oraz projektantem w trakcie całego procesu budowlanego;
- zarządzanie pracą brygad monterskich oraz operatorów samochodów ciężarowych;
- prowadzenie negocjacji z właścicielami innych sieci technicznych (np. MPWiK, PGNiG, MPEC) oraz prywatnymi właścicielami działek;
- przygotowywanie materiałów oraz urządzeń do realizacji prac budowlanych;
- organizacja placu budowy oraz miejsc noclegowych dla pracowników;
- współpraca z operatorami systemu dystrybucyjnego (np. TAURON, PGE);
- wykonywanie dokumentacji powykonawczych wraz z rysunkami technicznymi;
- możliwość uzyskania uprawnień budowlanych;

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynieryjne z kierunku Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne;
- prawo jazdy kat. B;
- umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów, map geodezyjnych;
- praca w zespole oraz podejmowanie samodzielnych decyzji;
- praca pod presją czasu;
- odpowiedzialność;
- chęć ciągłego rozwoju osobistego oraz poszerzania wiedzy z zakresu energetyki;
- osoba przedsiębiorcza i energiczna;
- wielozadaniowość;
- znajomość programu AutoCAD;
- umiejętność organizacji swojego czasu pracy oraz współpracowników na budowie;
- punktualność;
- chęć współpracy oraz pomocy innymi pracownikom firmy;

Prezentacja firmy

P.W. ELTOR Sp. z o.o. jest firma z 70 letnim stażem wykonującą usługi zl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Inżynieria