Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się realizacją wnętrz komercyjnych poszukuje inżyniera budowy do pracy w pełnym wymiarze godzin (forma zatrudnienia do uzgodnienia); praca również w delegacji.

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w sporządzaniu kosztorysów powierzchni komercyjnych, nadzór nad realizacją, koordynacje prac na budowie, zamówienia materiałowe, dodatkowo będzie współpracować z działem projektowym oraz uczestniczyć w spotkaniach z klientami.

Region: mazowieckie, również delegacje

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania

znajomość Autocad, Microsoft Office
wykształcenie kierunkowe, techniczne, uprawnienia mile widziane
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

DEIGE świadczy kompleksowe usługi fit-out od wstępnej konsultacji, space... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie