Opis stanowiska pracy

Zakres zadań
• nadzór nad procesem realizacji robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
• współudział w procesie ofertowania
• przygotowywanie kosztorysów, harmonogramów, umów z podwykonawcami, zleceń
• nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
• prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
• rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
• wykonywanie zadań zleconych przez Kierownika Budowy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
• możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ambitnych i ciekawych kontraktów budowlanych

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne bądź ostatnie lata studiów budowlanych
• mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy
• bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
• znajomość AutoCad, NormaPro
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• bardzo dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Firma Pamar Sp. z o.o. - Przedsiębiorstwo budowlane świadczące usługi og... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie