Opis stanowiska pracy

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • w przypadku pracy w delegacji zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie

Zakres prac:

  • realizacja i sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością robót w zakresie montażu instalacji elektrycznych
  • analiza dokumentacji technicznej
  • koordynacja pracy podległych zespołów (brygad, pracowników oraz podwykonawców)
  • współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy (klienta)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • bieżące raportowanie postępu prac

Szukamy kandydatów z:

  • wykształceniem technicznym o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne
  • doświadczeniem w pracy na projektach z zakresu montażu instalacji elektrycznych
  • doświadczeniem w kierowaniu robotami i zarządzaniu zespołami pracowników
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w kraju i za granicą (praca w systemie 6 tygodni na kontrakcie + 1 tydzień zjazd)
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

GC Energy specjalizuje się w obsłudze przemysłu:energetycznego (e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości