INŻYNIER BUDOWY WIELKOPOWIERZCHNOWYCH INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Alseva Innowacje SA

Kraków, małopolskie

ALSEVA INNOWACJE

Kim jesteśmy?

Firma zajmuje się doradztwem, projektowaniem, budową (EPC) i serwisowaniem wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Naszym klientom zapewniamy pełen pakiet usług, dysponując własnym zespołem wykonawczym i specjalistycznym sprzętem do pracy w trudnych warunkach. Dotychczas wybudowaliśmy farmy o łącznej mocy ponad 100 MW. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą posiadającą bogate doświadczenie zawodowe w branży OZE.

Naszym celem jest przyspieszenie procesu transformacji energetycznej. Zespół w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy powiększył się niemal dwukrotnie, składa się już z ponad 70 osób. Ciągle potrzebujemy nowych pracowników, dlatego w naszych planach jest dalsze powiększanie kadry o wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Biorąc pod uwagę progres na wielu polach, poszukujemy specjalistów, którzy wesprą nas w rozwoju ambitnych projektów projektowych, administracyjnych czy realizacyjnych.
Jak przebiega rekrutacja?

Rekrutacja składa się z kilku prostych kroków. Staramy się, by przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Nasz zespół specjalistów sprawdza umiejętności i doświadczenie kandydata, a jeśli odpowiadają one wymaganiom na dane stanowisko, składamy ofertę zatrudnienia.
Co oferujemy?

W naszej firmie obowiązuje szeroki zakres benefitów pozapłacowych. Doceniamy naszych pracowników za zaangażowanie w pracę. Przygotowaliśmy dla nich atrakcyjne dodatki, które z pewnością ułatwią życie – nie tylko podczas pracy.
ALSEVA Innowacje S.A. to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę (EPC) i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Świadczymy też usługi fachowego doradztwa i zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz profesjonalny zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Wysokie umiejętności oraz duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz tworzenie nowej jakości przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Oferujemy:
  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków
  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System szkoleń dostosowanych do potrzeb zawodowych
  • Stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych

Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne – mile widziane elektrotechniczne,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów realizacji lub budów,
  • znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość oprogramowania AutoCad,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • pełna dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i zapał do pracy,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji,
  • podstawowa znajomość branży PV,
  • prawo jazdy kat B (czynne),
  • język angielski mile widziany.

Obowiązki:

  • współpraca z kierownikiem budowy,
  • zarządzanie realizacją projektu wg harmonogramu,
  • przygotowywanie ofert oraz realizowanie zamówień,
  • ścisła współpraca z projektantami i dostawcami,
  • koordynacja prac administracyjnych oraz prac związanych z realizacją projektu,
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
  • kompletowanie dokumentacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.