Inżynier Budowy w zakresie instalacji elektrycznych

Elektromontaż Poznań

Radom, Kozienice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych obowiązków Inżyniera Budowy należy:

  • wsparcie Kierownika Robót przy realizacji prac elektrycznych
  • dbałość o terminową realizację harmonogramu prac
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • nadzór nad firmami podwykonawczymi

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego elektrycznego
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • umiejętności kontrolowania prac prowadzonych na budowie
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • chęci do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zaangażowania i dyspozycyjności

Prezentacja firmy

Elektromontaż Poznań Sp. z o.o. jest renomowaną firmą, posiadającą 60-ci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie