INŻYNIER BUDOWY w branży elektrotechnicznej

Elserwis

Rzgów, k. Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Jeżeli posiadacz otwarty umysł, potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, lubisz wyzwania i uważasz że dzięki Twoim umiejętnością przyczynisz się do podniesienia usług świadczonych przez naszą firmę, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nie wahaj się, już dziś dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

w branży elektrotechnicznej

Zadania:

  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje
  • weryfikowanie przedmiarów budowlanych
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • aktualizowanie cenników oraz obliczeń budowlanych
  • wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjacje cenowe
  • kontakty z dostawcami
  • progres w nabywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna
  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole
  • wspólny rozwój w dynamicznej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez El Serwis Jarosław Mirzejewski (z siedzibą w Rzgowie 95-030, ul. Gliniana 21) rekrutacji na stanowisko INŻYNIER BUDOWY w branży elektrotechnicznej oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria