Inżynier Budowy - Specjalista ds. odwodnień gruntowych

FallWork Sp. z o.o.

Luboń k Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Luboń k Poznań

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów
  • sporządzanie ofert przetargowych
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz  odwodnień i fundamentowania
  • kontrola terminowości wycen i ofert
  • zdobywanie nowych kompetencji w celu dalszego awansowania w strukturach

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa
  • WARUNEK KONIECZNY - wiedza z zakresu odwodnień gruntu (studnie głębinowe, odwodnienia wykopów, infiltracja wód gruntowych, uzdatnianie wody, itp.)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • mile widziane uprawnienia budowlane
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu Autocad
  • dokładność, terminowość

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę przy inwestycjach na terenie Polski i zagranicą
  • zatrudnienie bezpośrednie w międzynarodowej spółce
  • stabilizację i możliwość dalszego rozwoju
  • przeszkolenie i wsparcie doświadczonych specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

*oferta pracy stałej

Agencja Pracy FallWork nr cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.