Inżynier budowy / specjalista do spraw klimatyzacji

P.P.U. Sawent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PPU Sawent zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem instalacji i urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych i związanej z nią automatyką.

ZATRUDNI na stanowisku:

Wymagania:

  • studia na wydziale IŚ kierunek COW.

Mile widziane :

  • znajomość CAD'a
  • znajomość Normy ( kosztorysowanie)
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej

Opis zadań:

  • wykonywanie projektów wentylacyjnych
  • kosztorysowanie
  • nadzorowanie wykonywanych robót
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
  • (praca na terenie Warszawy)

Oferujemy :

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • realizacja ciekawych projektów

Prezentacja firmy

Firma Sawent zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości