Inżynier Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy realizującej kompleksowo obiekty ochrony środowiska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Wrocław

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • praca na budowie przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego;
  • koordynowanie i nadzorowanie podwykonawców oraz dostawców;
  • wsparcie Kierownika Robót/Budowy przy prowadzonych inwestycjach;
  • opracowywanie dokumentacji budowy oraz sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • kontrola pod względem jakości i terminowości prowadzonych prac;
  • prowadzenie zamówień na dostawę materiałów i urządzeń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynierii Środowiska lub pokrewnym;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • biegła znajomość obsługi komputera (w szczególności programy AutoCad/MS Project);
  • samodzielność, zaangażowanie oraz zorganizowanie;
  • otwartość i komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej Generalnym Wykonawcą, posiadającej stabilną sytuacje na rynku;
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach;
  • konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo atrakcyjny system premiowy;
  • pakiet benefitów;
  • niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji;
  • możliwości rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.