Inżynier Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier BudowyMiejsce pracy: Poznań

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja i nadzór nad robotami budowlanymi,
  • wsparcie w ramach budżetu, kontroli kosztów, relacji z podwykonawcami czy Klientami oraz ustalonego harmonogamu;
  • sprawdzanie i weryfikacja dokumentacji projektowej;
  • udział w negocjacjach i wsparcie w wyborze podwykonawców;

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. B2 (warunek konieczny);
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientam i podwykonawcami;
  • wiedza z zakresu procesu budowlanego oraz inwestycyjnego;
  • zdolności organizacyjne, analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w jednej z wiodących firm deweloperskich;
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności oraz wiedzy technicznej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pakiet Benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego czy nauki języków obcych, ubezpieczenie zdrowotne);
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.