Inżynier budowy - praktyka Warszawa

Energopol-Szczecin S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy - praktyka

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckiego

Zadania:

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów kontraktowych
  • pomoc przy nadzorze i koordynacji prac realizowanych na powierzonym odcinku robót
  • pomoc w realizacji zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami
  • pomoc w kontroli jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • student kierunku budownictwo
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r., poz. 922).”

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie