Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą realizującą projekty, w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji.

Jako generalny wykonawca zapewniamy naszym klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, przez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.

Do zespołu na budowę w Ostródzie szukamy obecnie Inżyniera budowy w specjalności sanitarnej. Jako Inżynier będziesz odpowiedzialny za :

  • obsługę techniczna wskazanego odcinka robót z zakresie stosowanych rozwiązań technicznych, specyfikacji  materiałowych, odbiorów technicznych. ( nadzó nad pracą podwykonawców )
  • Współpraca i raportowanie do Kierownika Budowy i Kierownika Kontraktu
  • prowadzenie gospodarki materiałowej budowy wg. wymaganych przepisami technicznymi  przeglądów i odbiorów dostaw i usług.
  • kompletacja dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności sanitarnej
  • min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie przy  budowie kogeneracji, termomodernizacji, modernizacji zródła ciepła.
  • dobra  znajomość programu AutoCad , Pakietu Office
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • dyspozycujność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty, w szeroko rozumianym sektorz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria