Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć m.in. będzie:

  • wsparcie Kierowników budów/Kierowników robót,
  • przygotowanie i organizacja placu budowy i zaplecza budowy,
  • organizacja i koordynacja pracy pracowników budów wraz z ich nadzorem,
  • prowadzenie dokumentacji budów,
  • wykonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator),
  • kontrola bezpieczeństwa wykonywanych prac oraz ich jakości,
  • przygotowywanie kolejnych etapów prac do odbioru inwestorskiego,
  • wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami,
  • kontakt z innymi firmami,
  • współpraca z wszystkimi działami firmy.

Wymagannia:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe – kierunek Inżynieria Środowiska, Inżynieria Sanitarna,
  • mile widziane uprawnienia budowlane,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, sumienność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu i w sytuacjach stresowych w kontaktach z klientami, współpracownikami i przełożonymi,
  • swobodna w posługiwaniu się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel) oraz pocztą elektroniczną,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć pracy w delegacji

Prezentacja firmy

INKOP kompleksowe budownictwo inżynieryjne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria