Inżynier Budowy (m/k)

STRABAG

Pobierowo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie / koordynacja brygad roboczych i robót budowlanych
  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi
  • opracowywanie raportów z postępu prac
  • raportowanie do przełożonego o postępie robót
  • obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie na tożsamym stanowisku
  • dobra znajomość: systemów szalunkowych, specyfiki robót żelbetowych, murarskich, ziemnych i wykończeniowych
  • wzorowa umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego

Prezentacja firmy

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria