Inżynier budowy (m/k)

Trenkwalder

Jaworzno, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Obowiązki:
- bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów budowy,
- sporządzanie harmonogramów oraz kalkulacji,
- przygotowywanie dokumentów budowy,
- obsługa bieżących potrzeb budowy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B,
- dobra organizacja pracy,
- odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie przy ciekawych projektach,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy,
- wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy.
- miejsce pracy: Jaworzno.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy