Inżynier Budowy / Kontraktu - Technologia oczyszczania ścieków

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji projektu;
  • Planowanie zakupów i dostaw, zabezpieczenie materiałów i urządzeń koniecznych do realizacji inwestycji;
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości i terminowości - nadzór nad harmonogramem inwestycji;
  • Koordynacja prac instalacyjnych;
  • Odpowiedzialność za realizację inwestycji od momentu rozpoczęcia do ukończenia;
  • Zarządzanie podległym zespołem i firmami podwykonawczymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie instalacyjne / ochrona srodowiska;
  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Umiejetność zarządzania różnorodnymi kontraktami w tym samym czasie;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i nastawienie na realizację celów;
  • Umiejetność odpowiedniego planowania realizacji;
  • Umiejetność obsługi komputera w zakresie AutoCAD i Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z mieszkania służbowego;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Fundusz socjalny

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne