Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/10/2018.

Inżynier Budowy/ Kierownik Robót

Opole, opolskie

AGATA

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

  • Nadzorowanie placu budowy oraz pilnowanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną projektu;
  • Kontrolowanie jakości;
  • Kontrolowanie tempa prac;
  • Prowadzenie dokumentacji;
  • Sporządzanie raportów projektu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów na kierunku budownictwo (nie wymagamy uprawnień budowlanych);
  • Chęci do pracy i zaangażowania;
  • Umiejętności czytania dokumentacji budowlanej;
  • Dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dobrej umiejętności organizacji pracy własnej;
  • Umiejętności obsługi programu Auto-Cad oraz MS Office;
  • Prawa jazdy kat. B.

Wymagania

Zatrudnionym oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia
atrakcyjny pakiet socjalny
prywatną opiekę medyczną
pakiet sportowy
bogaty pakiet szkoleń
pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej sie polskiej firmie
możliwość rozwoju zawodowego
dobrą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

AGATA to firma z polskim kapitałem i o polskich korzeniach.
Dzięki swej długoletniej... działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów.

Dlaczego warto pracować w AGATA ?
Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który ze względu na nieustanny rozwój sieci salonów AGATA tworzy nowe miejsca pracy. Jako spółka dynamicznie rozwijająca się pragniemy, aby z AGATĄ rozwijali się również pracownicy, dlatego dbamy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w firmie, organizując systematyczne szkolenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Kadra zarządzająca , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis