INŻYNIER BUDOWY / KIEROWNIK BUDOWY (j. niemiecki)

Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy średniej wielkości rodzinnym koncernem, odnoszącym sukcesy w branży ochrony antykorozyjnej oraz obróbki metalu. W 19 samodzielnych przedsiębiorstwach zlokalizowanych na południu Polski i w Niemczech zatrudnionych jest łącznie ok.1200 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy w najbliższym czasie, w celu wsparcia zarządzania budową w naszej lokalizacji w Częstochowie,

INŻYNIERA BUDOWY / KIEROWNIKA BUDOWY (j. niemiecki)

Obowiązki

  • Techniczne i handlowe kierowanie prac związanych z budową
  • Objaśnienia techniczne i koordynacja działań poszczególnych wykonawców
  • Realizacja zaplanowanych prac budowlanych oraz kontrola nad kolejnymi etapami budowy
  • Kierowanie budową, nadzór na placu budowy, kontrola prac ziemnych, betonowych i stalowych pod względem jakości, kosztów i terminowości ich wykonania
  • Organizacja stanowisk pracy: zarządzanie personelem i dysponowanie materiałami
  • Wsparcie podczas doboru i negocjacji z podwykonawcami
  • Udział w pracach grupy projektowej
  • Wdrażanie i kontrola wytycznych
  • Dokumentowanie wyników

Wymagania:

  • Wykształceni wyższe techniczne (ukończone studia inżynierii budownictwa, technik budowlany lub równorzędne wykształcenie techniczne)
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i zarządzaniu projektów budowlanych oraz przemysłowych (min. 2 lata)
  • Znajomość MS Office
  • Dobre umiejętności negocjacyjne i doświadczenie w kontaktach z podwykonawcami
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i zaangażowanie

Perspektywy

  •  Ekscytujące, odpowiedzialne zadania w zorientowanej na przyszłość firmie rodzinnej z niemal 100-letnią tradycją
  • Praca w zakładzie, w którym ważną rolę odgrywają poszanowanie wartości, duch pracy zespołowej i wysokie kompetencje zawodowe
  • Odpowiedzialna i samodzielna praca, urozmaicone zadania

Wymagania

Wykształceni wyższe techniczne (ukończone studia inżynierii budownictwa, technik budowlany lub równorzędne wykształcenie techniczne)
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i zarządzaniu projektów budowlanych oraz przemysłowych (min. 2 lata)
Znajomość MS Office
Dobre umiejętności negocjacyjne i doświadczenie w kontaktach z podwykonawcami
Umiejętności komunikacyjne
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości rodzinnym koncernem, odnoszącym sukcesy w br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie