Inżynier budowy/Inżynier robót sanitarnych

Przedsiębiorstwo Budowlane Maxbud ABJ Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
- ścisła współpraca z Kierownikiem budowy na każdym etapie realizacji robót
- sporządzanie dokumentacji technicznej
- koordynowanie prac brygad budowlanych i podwykonawców
- kontrola dostaw i stanu materiałów na budowie
- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagane

- Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

- Umiejętność pracy na komputerze;

- Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej;

- Dobra organizacja pracy własnej;

- Zaangażowanie, dyspozycyjność  odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

- Rozwijającą pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań'

- Wynagrodzenie motywacyjne, adekwatne do wyników pracy;

- Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAXBUD" ABJ Sp. z o.o. powstało w 1987 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Kontynuacja umowy po okresie próbnym
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca