Inżynier Budowy Gdańsk

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

  • Inżynier
  • Budownictwo przemysłowe

Informacje o kliencie

Nasz Klient to znany na rynku Deweloper i Zarządca Nieruchomości zaawansowanych technologicznie - parki przemysłowe, logistyczne, biurowce.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy przy inwestycjach przemysłowych

Oferujemy

  • Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Praca przy ciekawych i zaawansowanych projektach pod kątem technologii
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page