Inżynier budowy (gazociąg)

JT S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

JT S.A.
Jesteśmy wiodącą firmą branży budowlanej, realizującą kontrakty inżynieryjne z zakresu infrastruktury gazowej, paliwowej i wodno-kanalizacyjnej. Zatrudniamy obecnie ponad 200 pracowników, w tym Inżynierów, Spawalników i Kontrolerów Jakości.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • bieżąca analiza projektów, standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych dotyczących wykonywanych prac
  • nadzorowanie zadań na budowie, powierzonych przez Kierownika Budowy/Robót
  • organizowanie pracy własnej oraz podwykonawców zgodnie z wytycznymi Kierownika Budowy/Robót
  • kontrola i rozliczanie czasu pracy ludzi i sprzętu własnego lub/i podwykonawców
  • kontrola poprawności i terminowości wykonanych prac oraz ich odbiór
  • uczestniczenie w opracowywaniu planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych dla realizowanych Zadań
  • nadzorowanie zużycia materiałów zgodnie z limitem materiałowym i budżetem budowy
  • raportowanie do Kierownika Budowy/Robót zaawansowania prac z nadzorowanych odcinków robót
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • miejscem wykonywania pracy są zorganizowane budowy na terenie całego kraju

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska/inżynieria wod.-kan./gazownictwo/budownictwo)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość w realizacji działań
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość programu AUTO CAD
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęmożliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobywania uprawnień i certyfikatów (m.in.: uprawnienia budowlane, zarządzania projektami, auditora systemów jakości…) w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży budowlanej
  • różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • opiekę medyczną w sieci placówek medycznych MEDICOVER
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.