Inżynier budowy (dział techniczny)

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża, podlaskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża

ZADANIA:

  • przygotowywanie terminowe dokumentów sprzedaży do zamawiającego;
  • przygotowanie raportów;
  • przygotowanie dokumentacji do rozliczenia podwykonawców;
  • przygotowanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi;
  • nadzór nad dokumentacją projektową.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe inżynierskie lub osoba w trakcie ostatnich lat studiów;
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie jest konieczne;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę, możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z ekspertami z branży;
  • zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.