Inżynier Budowy ds. Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier Budowy ds. SanitarnychMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Kontrolowanie w porozumieniu z Kierownikiem Robót pracę podległych pracowników produkcyjnych i podwykonawców,
  • Udział w przygotowaniu zapytań ofertowych, ich wstępnej analizie w celu wyboru podwykonawców i poddostawców,
  • Kontrolowanie jakość wykonywanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym,
  • Współuczestnictwo w odbiorze końcowym realizowanego zadania,
  • Informowanie Kierownika Robót o stanie wykonywanych zadań oraz potrzeb związanych z ich realizacją.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynierii Środowiska lub pokrewnym,
  • Gotowość do podróży delegacyjnych,
  • Mile widziana znajomość programów kalkulacyjnych lub projektowych,
  • Mile widziana znajomość języka obcego,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na budowie.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji (w tym szkolenia oraz możliwość odbycia praktyki zawodowej wymaganej do nadania uprawnień budowlanych);
  • Umowę o prace;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Pakiet benefitów;
  • Imprezy integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.