Inżynier Budowy do Działu Marketingu

P.B. Dombud S.A.

Katowice, 40-059, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, P.B. DOMBUD S.A. poszukuje osób na stanowisko Inżyniera Budowy do Działu Marketingu. Miejsce pracy: Katowice.

Zakres obowiązków:
- analiza dokumentacji projektowej
- przygotowanie kosztorysów ofertowych
- analizowanie ofert od podwykonawców oraz dostawców
- sporządzanie przedmiarów
- współpraca przy realizacji projektów
- przygotowanie dokumentacji, harmonogramów

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne z dziedziny budownictwa
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Marketing / PR / Social Media