Inżynier Budowy - budownictwo drogowe

UNIBEP S.A.

Białystok, Łomża, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie przy realizacji inwestycji drogowych? Dołącz do #Unikalnych! Obecnie do Oddziału Infrastruktury poszukujemy kandydatów do realizacji kontraktów na terenie województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego, na stanowisko:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla robót drogowych
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej
  • Współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane, w szczególności w specjalizacji drogowej
  • Posługujesz się programem MS Excel oraz AutoCad
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a oraz komunikatywny/a

Dodatkowym atutem będzie:

  • Staż odbyty na podobnym stanowisku
  • Posiadanie lub chęć zdobycia uprawnień budowlanych do kierowania robotami

Warunki pracy:

  • Transport możliwy z miejscowości: Białystok, Łomża
  • Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, posiłki regeneracyjne
  • Szersza oferta w informacji poniżej

3 800 - 4 500 PLN brutto (łącznie)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy