INŻYNIER BUDOWY (bez uprawnień)/ ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU

Uni-Form Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIERA BUDOWY (bez uprawnień)/ ASYSTENTA INSPEKTORA NADZORU na terenie Łodzi, Wrocławia i Poznania.

Główne zadania:

  1. Prowadzenie administracji nadzoru inwestorskiego (protokoły, raporty, poczta, itp.).
  2. Uczestniczenie w bieżącej kontroli prowadzonych robót na placu budowy.
  3. Pomoc w wypełnianiu obowiązków inspektorom nadzoru.
  4. Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.
  5. Bieżący kontakt z uczestnikami procesu budowlanego.
  6. Codzienna obecność na budowie (od poniedziałku do piątku).

Wymagania:

  1. Wykształcenie budowlane lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatniego roku, w trybie zaocznym).
  2. Obsługa komputera.
  3. Prawo jazdy kat. B.
  4. Chęć do rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Mile widziane:

  1. Kosztorysowanie.
  2. Znajomość programów CAD, MS Office.
  3. Doświadczenie przy realizacji lub nadzorze prac budowlanych.

Oferujemy:

  1. Pracę z doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem.
  2. Możliwość zdobycia praktyk zawodowych potrzebnych do uprawnień.
  3. Gwarantujemy pracę przy dużych i ciekawych inwestycjach.

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta