Inżynier Budowlany / Kosztorysant

Regess Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Europy poszukuje pracowników na stanowisko Inżyniera / Kosztorysanta.

Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Inżynier budowlany / Kosztorysant

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS ZADAŃ NA STANOWISKU:

• Opracowywanie kosztorysów robót budowlanych i kalkulacji cenowych w programie NORMA PRO.

• Wykonywanie przedmiarów robót.

• Przeprowadzanie rozmów z Inwestorami, pozyskiwanie danych od Inwestora/projektantów.

• Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem wystarczalności do wyceny.

• Pozyskiwanie weryfikacja ofert od dostawców oraz podwykonawców.

• Prowadzenie i aktualizacja wewnętrznej bazy cen i Rejestru Kwalifikowanych Dostawców.

• Czynne poszukiwanie ogłoszeń o przetargach publicznych oraz prywatnych w regionie Dolnego Śląska.

• Przygotowanie dokumentów do przetargów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Budownictwo lub Architektura).

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej.

• Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów i dokumentów do przetargów.

• Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

• umiejętność kreślenia w środowisku CAD.

• Podstawowa znajomość procedury pozyskiwania pozwolenia na budowę. Znajomość procesu budowlanego.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy specjalistycznej i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

• Niezbędne narzędzia służbowe – m.in. laptop, telefon.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria