Inżynier budowlany/kosztorysant

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATOW:
• Wykształcenie wyższe techniczne ( po budownictwie lub architekturze )
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej
• Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów i dokumentów do przetargów
• Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność kreślenia w środowisku CAD
• Podstawowa znajomość procedury pozyskiwania pozwolenia na budowę
Podstawowa znajomość procesu budowlanego

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy specjalistycznej i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
• Niezbędne narzędzia służbowe – m.in. laptop, telefon

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Wymagania

OPIS ZADAŃ NA STANOWISKU:
• Opracowywanie kosztorysów robót budowlanych i kalkulacji cenowych w programie NORMA PRO
• Wykonywanie przedmiarów robót
• Przeprowadzanie rozmów z Inwestorami, pozyskiwanie danych od Inwestora/projektantów, • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem wystarczalności do wyceny
• Pozyskiwanie weryfikacja ofert od dostawców oraz podwykonawców
• Prowadzenie i aktualizacja wewnętrznej bazy cen i Rejestru Kwalifikowanych Dostawców
• Czynne poszukiwanie ogłoszeń o przetargach publicznych oraz prywatnych w regionie dolnego śląska
• Przygotowanie dokumentów do przetargów

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne