ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Inżynier budowlany (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom (relokacja do Wrocławia)

Twoje zadania:

  • Sporządzanie przedmiaru robót
  • Przygotowywanie i kontrola kosztorysów oraz zarządzanie projektami (nadzór nad terminami, kosztami i jakościa)
  • Negocjowanie umów oraz zlecanie realizacji
  • Organizacja dokumentacji technicznej, tworzenie koncepcji
  • Nadzór nad planem wykonawczym budowy przy ścisłej współpracy z zespo-łem projektowym
  • Praca w biurze, wizyty na budowie raz lub dwa razy w tygodniu, cotygodniowe posiedzenie działu
  • Uzgodnienia z najemcami i urzędami
  • Kontrola faktur
  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących zrealizowanych inwestycji

Twój profil:

  • Ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa lub równorzędne
  • 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy/ projektu
  • Dobra znajomość z zakresu konstrukcji budowlanych i przebudowy istnieją-cych obiektów
  • Dobra znajomość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i w piśmie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolności negocjacyjne i asertywnośćZaangażowanie
  • Dobra znajmomość MS Office, w szczególności Excel i Outlook
  • Gotowość do odbywania kilkudniowych wyjazdów służbowych (na budowy i na spotkania w centrali w Niemczech)
  • Prawo jazdy

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.