INŻYNIER BRANŻY SANITARNEJ I HVAC

Yoon Group Sp. z.o.o

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót na budowie,
- koordynacja robót podwykonawców,
- koordynacja projektowa i prawidłowy obieg dokumentacji,
- współpraca z kierownikiem projektu,
- opracowywanie technologii wykonania robót,
- przygotowanie ofert handlowych,
- wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót,
- wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz analiza otrzymanych ofert,
- wstępne negocjacje warunków umów z podwykonawcami i dostawcami,
- przygotowanie zestawień, rozliczeń i analiz kosztów oraz technologii,
- sporządzanie przedmiarów robót,
- nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska / Inżynieria Sanitarna),
- dobra znajomość języka angielskiego,
- przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz Autocad,
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadanie,
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie