Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Inżynier Bezpieczeństwa - Security Specialist

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz mógł:

  • Rozwijać kompetencje związane z analizą podatności, łataniem systemów oraz wprowadzeniem nowych rozwiązań bezpieczeństwa w globalnej organizacji;
  • Poznać najnowsze techniki i narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem;
  • Współpracować z zespołami profesjonalistów z całego świata;
  • Audytować i zwiększać efektywność obecnej architektury bezpieczeństwa.

Dodatkowo otrzymasz od nas:

  • Program treningowy dostosowany do ścieżki kariery;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie), pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy.

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w roli odpowiedzialnej za bezpieczeństwo lub administrację systemami w średniej lub dużej organizacji;
  • Praktyczną znajomość architektury systemów Linux oraz Windows;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz innowacyjność w podejściu do zagadnień bezpieczeństwa systemów;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Zorientowanie na rozwijanie innowacyjnych rozwiązań;
  • Znajomość narzędzi do analizy podatności, zarządzania patch’ami, administracji serwerami;
  • Certyfikaty CISSP, SSCP, CISA, CISM, CRISK, CEH lub pokrewne;
  • Doświadczenie w pracy z procesami opartymi o dobre praktyki ITIL.

W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży... motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF TRW stanowi teraz oddział spółki głównej, z siedzibą w Livonii, Michigan.

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

Świat motoryzacyjnych systemów bezpieczeństwa gwałtownie się zmienia, a integracja aktywnych i pasywnych układów staje się podstawą automatyzacji jazdy. ZF TRW już dzisiaj zapewnia systemy wspomagania kierowcy i półautomatyczne systemy pozwalające na adaptacyjną kontrolę prędkości, utrzymywanie pojazdu na pasie ruchu, wykrywanie martwych pól, awaryjne wspomaganie zarówno sterowania, jak i hamowania oraz łagodzenie skutków kolizji. Podążaj wraz z ZF TRW po ścieżce nowych technologii w dziedzinie automatyzacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości