Inżynier automatyzacji IT / MES

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta międzynarodowej organizacji poszukujemy:

Inżynier automatyzacji IT / MESMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Przegląd opisów funkcjonalnych
  • Programowanie systemów kontroli produkcji (SCADA, HMI)
  • Testy akceptacyjne
  • Podręczniki do pisania instrukcji obsługi
  • Uruchomienie na stronach
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wsparcie kolegów w aspektach automatyzacji.
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania systemów sterowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie automatyki, inżynierii IT
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w podobnej roli
  • Dobra znajomość programowania systemów kontroli produkcji (SCADA, HMI)
  • Dobra znajomość bazy danych SQL, skryptów VisualBasic, systemu Windows
  • Dobra znajomość przetwarzania - kontrola produkcji; znajomość projektowania SIMATIC, WinCC, SCADA, WinCC flexible lub Intouch
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z dokumentacją elektryczną
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego i polskiego, zarówno pisemnego, jak i ustnego
  • Pewna praca z aplikacjami MS Office
  • Prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.