Inżynier Automatyk

KSC-Automation

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Programowanie sterowników PLC
Projektowanie i tworzenie oprogramowania dla sterowników przemysłowych
Uruchamianie systemów sterowania u klienta
Sprawdzanie i wprowadzanie rozwiązań technicznych w zakresie realizowanych zadań
Częste wyjazdy na projekty

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne
Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC
Znajomość programowania paneli operatorskich
Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Gotowość do wyjazdów/uruchomienia systemów sterowania
Umowa o pracę lub B2B

Oferujemy:

Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dobre warunki finansowe
Zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji dużych międzynarodowych projektów

Prezentacja firmy

KSC-Automation to firma, która świadczy usługi w zakresie planowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria